Kto jest online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Dee Facto w Internecie

Polski Punk - warszawska kapela ska-punkowa - Dee Facto

wysmażamy nową stronę Dee Facto!

Choć dziś jest Prima Aprilis, to ten news nie jest żartem: wysmażamy nową stronę Dee Facto!

Ktoś zapyta: "po co wam, chłopaki, nowa strona, skoro zespół nic nie robi?". Odpowiedzi na to pytanie jest kilka:

1. Zespół obecnie nie nagrywa i nie koncertuje, ALE nie oznacza to, że ludzie należący do ekipy Dee Facto nic nie robią. Na pewno też nie zakopaliśmy i nie zamknęliśmy kawała naszej wspólnej historii, jaką jest projekt Dee Facto. Przeciwnie, cały czas pozostajemy w kontakcie ze sobą i łączy nas, oprócz spożywania kilogramów kiełbasy i litrów browaru, coś więcej: pracujemy w podgrupach zadaniowych, z których każda zajmuje się tworzeniem nowych dźwięków. Znając historię, tylko kwestią czasu jest, że projekt Dee Facto znowu się uaktywni i jak ten wygasły, niepozornie popierdujący małymi obłoczkami dymu wulkan, nagle wyrzuci z siebie strumienie gorącej lawy gitarowych dźwiękoof i porykiwań Żółtego :P

2. Powraca nadzieja, że nowa płyta Dee Facto stanie się wreszcie faktem i zarejestrowany prawie dwa lata temu materiał wreszcie ujrzy światło dzienne. Z tego powodu również chcielibyśmy przygotować naszą nową stronę, aby była gotowa na moment wydania nowej płyty. Chcielibyśmy wówczas móc się lepiej komunikować ze światem, niż ma to miejsce w chwili obecnej.

3. Na naszej starej stronie zadomowił się i zamieszkał na stałę bardzo złośliwy spamujący robot, który codziennie wywala wywrotkę śmieci do naszego wirtualnego ogródka. Biedny nasz admin nie nadąża tego sprzątać i przez to nie da się normalnie używać naszej strony.

Powodów znalazłoby się pewnie więcej, ale już te trzy są wystarczające, aby brać się do roboty i wysmażać nową stronę Dee Facto. A więc - do roboty!